Dziękujemy za zamówienie pakietu
„LOURDES – LEK DLA DUSZY I CIAŁA”

        Dziękuję Państwu za zamówienie pakietu „Lourdes – lek dla duszy i ciała”.

        Ufam, że poświęcony medalik, wydany z okazji 160. rocznicy objawień Matki Bożej w Lourdes wraz z broszurą, które niebawem do Państwa dotrą, sprawią Państwu wiele radości. 

        Muszę Państwu powiedzieć, że bardzo zależy mi na tym, aby taki pakiet trafił do jak największej liczby polskich rodzin, dzięki czemu jeszcze więcej osób włączy się w propagowanie kultu Matki Bożej z Lourdes.

        To bardzo ważne!

        Tym bardziej, że za pośrednictwem naszej strony internetowej tysiące naszych bliźnich będzie mogło zwrócić się ze swoimi sprawami bezpośrednio do Najświętszej Maryi Panny. Być może ktoś z Państwa rodziny, przyjaciół lub znajomych chciałby dołączyć do naszej akcji i powierzyć swoje sprawy Maryi?  

        Jeśli znają Państwo takie osoby, bardzo proszę w tym miejscu wpisać ich adresy e-mail:

Twój podpis:

        Wówczas, w Państwa imieniu, będziemy mogli zachęcić ich do udziału w kampanii „Lourdes – lek dla duszy i ciała! Poniżej mogą Państwo zobaczyć treść wiadomości, która trafi do Państwa bliskich, jeśli tylko wypełnią Państwo powyższy formularz.

        Z góry dziękuję za Państwa zaangażowanie!

W Jezusie i Maryi

podpis_prezes

Prezes Stowarzyszenia
Ks. Piotra Skargi

Państwa znajomy otrzyma e-maila następującej treści z uzupełnionymi w odpowiednich miejscach Państwa imionami i nazwiskami:

        Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

        Kontaktuję się z Państwem, ponieważ właśnie dowiedziałem się, że także Państwu bliskie są wartości chrześcijańskie.

        Być może zastanawiają się Państwo, skąd mam Państwa adres e-mail. Podała mi go znana Państwu osoba – to Janusz Kowalski.

        Proszę pozwolić, że w kilku zdaniach opowiem, dlaczego ten list trafił właśnie do Państwa.

        Czy słyszeli Państwo objawieniach Matki Bożej w Lourdes?

        Cudowne wydarzenia w tamtejszej Grocie Massabielskiej są uznawane za jedne z najważniejszych nie tylko w historii Kościoła, ale i świata.

        Od czasu gdy Maryja osiemnaście razy ukazała się Bernadecie Soubirous, miejsce to stało się celem pielgrzymów z całego świata, którzy przybywają do Lourdes z nadzieją na cud.  I tego cudu doświadczają tysiące wiernych!

        Dlatego też bardzo serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej edycji naszej akcji „Lourdes – lek dla duszy i ciała”.

        W ramach tej kampanii chcemy ofiarować Państwu poświęcony przez kapłana medalik, upamiętniający 160. rocznicę objawień Matki Bożej w Lourdes wraz z ciekawą broszurą zawierającą życiorys św. Bernadety, historię objawień w Lourdes oraz modlitwy.

        Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową www.CudaLourdes.pl  i wypełnić formularz zamówieniowy.

        Biorąc udział w naszej akcji, można też zapisać swoje podziękowania i prośby do Matki Bożej, które my w Państwa imieniu przekażemy do Lourdes. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej.

        Zachęcam do skorzystania z tego przywileju.

        Kończę swój list i pozdrawiam Państwa serdecznie, licząc, że nie pozostawią Państwo mojej prośby bez odpowiedzi.

W Jezusie i Maryi

podpis_prezes

Prezes Stowarzyszenia
Ks. Piotra Skargi

P.S. Państwa adres e-mail otrzymaliśmy od osób, które dobrze Państwo znają i wykorzystaliśmy tylko do wysyłki niniejszej wiadomości. Maria i Janusz Kowalscy zachęcają Państwa do odwiedzenia strony www.CudaLourdes.pl i zapoznania się z naszą wyjątkową kampanią. Szczęść Boże!

Copyright 2020 by STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ IM. KS. PIOTRA SKARGI